WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, Size Whatsapp Üzerinden Destek Olabiliriz
Merhaba, Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti vermesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Av. Handan TURAN

1992 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. 2010 yılında Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra, 2017 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2018 yılında İstanbul Barosu’na bağlı bir Avukat olarak mesleğine adım atmıştır.

Kariyeri süresince, İstanbul Barosu’nda Ceza Hukuku alanında “Sanık Müdafiliği ve Mağdur, Şikayetçi, Katılan Vekilliği”, Ceza Muhakemesinde Uzlaştırmacı, Yeni İnfaz Düzenlenlemesi; Aile Hukuku alanında Boşanma sebepleri ve Yargılama Usulü, Kadın Hakları ve Aile içi Şiddet, Çocuk Hakları alanında, Fikri ve Sınai Haklar hukuku alanında Marka Vekillliği, Tüketici Hukuku alanında Devre Mülk ve Devre Tatil Sözleşmeleri davaları ve Yargılama Usulü, Kat Mülkiyeti Hukuku Uygulamaları ve Kat Mülkiyeti Kanunundan Kaynaklı Nitelikli Hesaplama, İş Hukuku Yargılama ve Usülleri, COVİD-19’un İş Güvenliği Yönünden Hukuki Nitelendirmesi, İcra İflas Hukuku Uygulama ve Davaları eğitimlerine katılmış olup uzmanlaşmıştır.

Suhulet Hukuk Bürosu, Avukat Handan TURAN tarafından kurulmuş olup halen aktif olarak faaliyetine devam etmektedir.